A templomtető felújításának helyzete

2006. május 1.

Az egyházközségi képviselőtestület április 30-i ülésén beszámoló hangzott el az elkövetkező időszak eseményeiről, valamint a templom felújítás helyzetéről.

Egyházközségi gyűlés
Beszámoló a templom felújításának állásáról

Az egyházközségi képviselőtestület ülésén Németh Zoltán plébános beszámolt az elmúlt időszak eseményeiről. Majd ismertette az elkövetkező időszak programjait.

E szerint Május 14-én elsőáldozás lesz Rönökön.

Május 21-én, vasárnap lesz a bérmálás Szentgotthárdon, amikor a Megyés püspök úr, 61 fiatalnak szolgáltatja ki a keresztény nagykorúság szentségét.

Május 27-én, szombaton Egyházmegyei Családmajális lesz Szombathelyen.

Az elsőáldozás június 4-én, Pünkösdvasárnap lesz 9.00 órakor lesz a szentgotthárdi templomban.

A plébános beszámolt a templom felújítás jelenlegi állásáról. Eszerint Június végére készül el a felújítás költségvetése, amely várhatóan meghaladja a 100 millió forintot.

Az Alapítvány számláján jelenleg 23 918 874.- forint van. Érkezett Kanadából 2 100.- CAD, valamint az USA-ból 1 000.- USD. Az elmúlt 4 hónapban 951 871.- forint érkezett az Alapítvány számlájára. Legalább még 15 millió forintra lenne még szükség, hogy érdemi munka elkezdődhessen. Az Egyházközség minden adakozónak köszöni segítségét.

Vissza a hírgyűjtőbe - Az oldal tetejére ^